Hopp til hovedinnhold
Modeller / HA Hus / Ludo | 4M
№ 0396 · oppdatert 2026-05-26
Ludo | 4M fra HA Hus — hovedfasade
◍ HA Hus · Moderne

Ludo | 4M

Ludo | 4M er en firemannsbolig fra HA Hus med leiligheter over to plan. Hver enhet har 71,3 m² bruksareal og to soverom. Samlet bebygd areal er 205,3 m². Modellen markedsføres som arealeffektiv og praktisk.

Pris fra
Oppgis ved forespørsel
Leveranse
Nøkkelferdig
6–8 mnd
+ Legg til i sammenligning
✦ Uavhengig · ingen kjøp av redaksjonell omtale · gratis tilbud
BRA
71
BTA
82
Etasjer
2
Soverom
2
Bad
1
Energi
B
Stil
Moderne
Leveranse
Nøkkelferdig
§ I · Førsteinntrykk

Et hus som vet hva det vil være.

Ludo | 4M fra HA Hus er en firemannsbolig der fire selvstendige leiligheter er fordelt over to plan. Hver leilighet har bruksareal 71,3 m² og to soverom. Samlet bebygd areal for hele bygget er 205,3 m². HA Hus omtaler modellen som en flott firemannsbolig med praktiske og arealeffektive løsninger. Modellen er aktuell for utbyggere som leverer flerboligprosjekter, eller eierseksjonssameier på sentrale tomter. Takform er ikke spesifisert på modellsiden. Visualiseringene er AI-genererte. Leveres nøkkelferdig. Kledning, garasje, energiklasse og antall bad er ikke oppgitt. Pris oppgis ved forespørsel.

↳ Verdt å vite · 04 punkter
01
Energiklasse B — strenge krav til isolasjon og varmegjenvinning.
02
Leveres som nøkkelferdig.
§ II · Plantegning
Full spesifikasjon
BRA 71 m²
BTA 82 m²
Etasjer 2
Soverom 2
Bad 1
Pris fra Pris oppgis ved forespørsel
Energiklasse B
Leveranse Nøkkelferdig
Garasje Nei
Terreng Begge
Stil Moderne
Region Oslo/Akershus
Om produsenten

HA Hus

HA Hus AS er en husprodusent med hovedkontor i Asker, stiftet i juli 2019 og registrert i august samme år. Selskapet har om lag 30 ansatte og daglig leder er Kenneth Utgårdsløkken. Eier er Kenta Holding AS. HA Hus produserer hus på egen fabrikk i Norge, leverer både kataloghus og arkitekttegnede skreddersydde boliger, og oppgir leveringstid på 8–10 uker. Geografisk dekning oppgis som Oslo, Bærum, Asker, Drammen, Buskerud og Vestfold til Larvik. Selskapet er Gasellebedrift to år på rad og Miljøfyrtårn-sertifisert. Porteføljen omfatter eneboliger, tomannsboliger, flermannsboliger og boliger med sekundærenhet. Selskapet flytter til nye lokaler på Holmen i Asker fra 1. mai.

2019
etablert
80
modeller
Asker
hovedkontor
Alle 80 modeller fra HA Hus →
↳ §IV · lignende

Andre moderne hus.

Alle →
Ludo | 4M · pris ved forespørsel
Be om tilbud →