Hopp til hovedinnhold
Modeller / HA Hus / Theo | 2M Kjedet enebolig
№ 0388 · oppdatert 2026-05-26
Theo | 2M Kjedet enebolig fra HA Hus — hovedfasade
◍ HA Hus · Moderne

Theo | 2M Kjedet enebolig

Theo | 2M Kjedet enebolig er en kjedet variant av Theo med to enheter delt vegg. Hver enhet har 145,1 m² bruksareal og fem soverom over to plan. Pulttaket gir samme moderne, urbane preg som Theo. Samlet bebygd areal for begge enheter er 185,1 m².

Pris fra
Oppgis ved forespørsel
Leveranse
Nøkkelferdig
6–8 mnd
+ Legg til i sammenligning
✦ Uavhengig · ingen kjøp av redaksjonell omtale · gratis tilbud
BRA
145
BTA
167
Etasjer
2
Soverom
5
Bad
1
Energi
B
Stil
Moderne
Leveranse
Nøkkelferdig
§ I · Førsteinntrykk

Et hus som vet hva det vil være.

Theo | 2M Kjedet enebolig er en versjon av Theo fra HA Hus utformet som kjedet enebolig med to selvstendige enheter delt vegg. Hver enhet har bruksareal 145,1 m² og fem soverom over to etasjer. Samlet bebygd areal for de to enhetene er 185,1 m². Modellen har pulttak og rene linjer, og beholder Theo-seriens moderne, urbane uttrykk. Den er aktuell for situasjoner der to husholdninger ønsker å bo i tilstøtende selvstendige boliger, eller for utbyggere som leverer kjedede eneboliger i tette boligfelt. Visualiseringene er AI-genererte. Leveres nøkkelferdig. Kledning, garasje, energiklasse og antall bad er ikke spesifisert på modellsiden. Pris oppgis ved forespørsel.

↳ Verdt å vite · 04 punkter
01
Energiklasse B — strenge krav til isolasjon og varmegjenvinning.
02
Leveres som nøkkelferdig.
§ II · Plantegning
Full spesifikasjon
BRA 145 m²
BTA 167 m²
Etasjer 2
Soverom 5
Bad 1
Pris fra Pris oppgis ved forespørsel
Energiklasse B
Leveranse Nøkkelferdig
Garasje Nei
Terreng Begge
Stil Moderne
Region Oslo/Akershus
Om produsenten

HA Hus

HA Hus AS er en husprodusent med hovedkontor i Asker, stiftet i juli 2019 og registrert i august samme år. Selskapet har om lag 30 ansatte og daglig leder er Kenneth Utgårdsløkken. Eier er Kenta Holding AS. HA Hus produserer hus på egen fabrikk i Norge, leverer både kataloghus og arkitekttegnede skreddersydde boliger, og oppgir leveringstid på 8–10 uker. Geografisk dekning oppgis som Oslo, Bærum, Asker, Drammen, Buskerud og Vestfold til Larvik. Selskapet er Gasellebedrift to år på rad og Miljøfyrtårn-sertifisert. Porteføljen omfatter eneboliger, tomannsboliger, flermannsboliger og boliger med sekundærenhet. Selskapet flytter til nye lokaler på Holmen i Asker fra 1. mai.

2019
etablert
80
modeller
Asker
hovedkontor
Alle 80 modeller fra HA Hus →
↳ §IV · lignende

Andre moderne hus.

Alle →
Theo | 2M Kjedet enebolig · pris ved forespørsel
Be om tilbud →